Apie mus


 

Teikiame profesionalius sprendimus apdailos paslaugų srityje. Atliekame visus atnaujinimo bei restauravimo darbus. Sėkmingai dirbdami, įgyvendinome nemažai smulkių bei stambių projektų, subūrėme didelį klientų ratą. Mūsų pastovūs klientai: ministerijos, viešbučiai, universitetai, akdemijos, kolegijos, gimnazijos, mokyklos, darželiai, tarp jų Verkių Rūmai, viešbutis "Villon", LCC, S. Marčiulionio krepšinio akademija, darželis ’’Rasa’’, darželis ’’Medinėlis’’, darželis ’’Mažylis’’. Turime pačias geriausias rekomendacijas, daugiau nei 15 metų patirtį. Esame pasiruošę suteikti Jums geriausią aptarnavimą, užtikrinti kokybišką bei greitą darbą.
Suteikiame individualias konsultacijas, sudarome sąmatas, suteikiame garantiją. Mūsų profesionali komanda išpildys visus Jūsų norus bei pageidavimus. Dirbame ir su savo ir su užsakovo medžiagomis.
 

 Atnaujiname, restauruojame parketą,  įvairių tipų medines grindis, laiptus bei terasas. Šlifuojame parketą, parketlentes, medines grindis. Atliekame įvairių senų grindų, laiptų, pakopų, rastų restauraciją. Lakuojame, alyvuojame, tonuojame. Atliekame įvairius grindų įrengimo darbus. Klojame parketą, laminatą, grindines lentas, montuojame grindjuostes. Atliekame ir kitus apdailos darbus.


 Apsilankę Jūsų namuose ar įmoneje, mes išrinksime  tinkamiausias medžiagas ir paslaugas, kad gautumėte patį geriausią rezultatą už geriausią kainą. Mes, remdamiesi savo ilgamete patirtimi, dažniausiai senas grindis siūlome ne keisti o restauruoti, taip galima sutaupyti ir gauti stulbinančius rezultatus ir originalumą.


Mes konsultuojame, taikome nuolaidas, suteikiame garantiją

Sudarome samatas, komplektuojame bei atvežame visas reikalingas medžiagas. 

Atliekame visus apdailos darbus; 

Važiuojame i visus miestus; 

Profesionaliai, kokybiškai ir greitai atliekamas darbas; 

Daugiau nei 15 metų darbuotojų patirtis; 

Naudojame tik kokybiškas medžiagas pagamintas žinomų koncernų; 

Mūsų naudojama įranga skirta profesionalams ir atitinka pačius naujausius sukeliamo garso ir dulkių reikalavimus.


Kuo mes išskirtiniai? 


1. Esame apsidraudę civilinės atsakomybės draudimu.

2. Visada atvykstame sutartu laiku.

3.Darbus baigiame laiku.

4. Po darbo visada viską sutvarkome.

5. Mūsų sąmatose neatsiranda užslėptų darbų ar įkainių, dėl kurių darbo metu padidėtų kaina.

6. Išrenkame tokias medžiagas, kad ne tik darbo metu, bet ir po darbo jūsų sveikatai nekiltų jokio pavojaus.

7. Praėjus kuriam laikui po darbų, Jums pranešus, sugrįžtame ir sprendžiame bet kokias problemas iškilusias su grindų restauravimo darbais.